Yönetici Koçluğu


Günümüzde iş ortamı, yöneticilerde stres ve performans kaygısı yaratmakta ve yöneticileri gitgide yalnızlaştırmaktadır. Yönetici koçluğu, temel olarak yöneticilerin ihtiyaç duyduğu yetkinliklere ilişkin davranışsal beceri kazandırmaya yöneliktir.

Yönetici koçluğu hangi faydaları sağlıyor?

Yönetici koçluğu, yöneticinin işi üzerindeki etkinliğini, performansını ve yönetim becerilerini artırırken, iş ve özel yaşamındaki denge konusunda da farkındalık sağlamaktadır. Bu süreçte koç ve yönetici, maksimum kişisel ve kurumsal etkiyi elde etmek için birlikte çalışırlar.

Yönetici koçluğu nasıldır?

Yönetici Koçluğu seanslarında yöneticinin belirlediği gündem üzerinden; hedef belirleme, karar alma, duygu-durum yönetimi, liderlik stilleri, liderlik engelleri gibi konular ele alınmakta; vizyon, misyon ve değerler çalışmaları, swot analizi, zaman yönetimi, yönetici çarkı, yaşam çarkı ve nlp teknikleri gibi araçlar kullanılmaktadır.

Yönetici koçluğu ne kadar sürüyor?

Yönetici Koçluğu hizmeti, ilk üç ay iki haftada bir gün bir seans (bir saatlik) planlanan görüşmelerle yürütülür. Devamında ise, ayda bir defa düzenlenecek 4 görüşme ile sürdürülür ve toplamda 10 seans / 7 ayda tamamlanır. Danışan talep ederse ilk üç ay sonrasında ayda bir defa yapılacak görüşmeler online koçluk üzerinden yürütülebilir.

Koçluk hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için yetkililerimizden ücretsiz “Kimya Görüşmesi” talep edebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Call Now ButtonBize Ulaşın