Üst Kademe Yönetici Koçluğu


Üst yönetim kademesindeki kişilerin; kendini tanıması, farkındalık kazanması ve potansiyellerinin açığa çıkarılması, yetkinliklerinin desteklenmesi, geliştirilmesi ve etkili yönetim becerilerini sergilemesine yönelik bir koçluk sürecidir.

Kurumsal yapı çerçevesinde üst noktalarda bulunan yöneticiler, kurumun geleceği ile ilgili olarak aldıkları stratejik ve operasyonel kararların sorumluluğunu ve dolayısıyla gerilimini taşımaktadır. Alınacak her karar kurumsal yapının büyüklüğü ile orantılı olduğundan, üst kademedeki yöneticilerin zihinsel olarak berrak, net, algı seviyesi yüksek olması, vereceği kararlarda doğruluk payını arttıracaktır.

Üst Kademe Yönetici koçluğu hangi faydaları sağlıyor?

Karar verme ve uygulama becerilerinin gelişmesinde, liderlik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesinde, kişisel ve kurum hedeflerinin bütünleşmesinde, kendisi ve ekibinin motivasyonunun arttırılmasında etkili bir süreç programıdır.

Üst Kademe Yönetici koçluğu ne kadar sürüyor?

Üst Kademe Yönetici Koçluğu hizmeti, ilk üç ay iki haftada bir gün bir seans (bir saatlik) planlanan görüşmelerle yürütülür. Devamında ise, ayda bir defa düzenlenecek 4 görüşme ile sürdürülür ve toplamda 10 seans / 7 ayda tamamlanır. Danışan talep ederse ilk üç ay sonrasında ayda bir defa yapılacak görüşmeler online koçluk üzerinden yürütülebilir.

Koçluk hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için yetkililerimizden ücretsiz “Kimya Görüşmesi” talep edebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Call Now ButtonBize Ulaşın