Takım Koçluğu


Takım performansını artırmak amacıyla verilen ve grup koçluğu şeklinde yürüyen, takımın başındaki kişinin liderliğini de geliştiren bir süreçtir.

Takım koçluğu nasıl işler?

Her seans sonrasında koç, takım üyelerinden taahhütler alır ve sonraki görüşmelere bunlarla ilgili neler yapıldığını konuşarak başlar. Takım Koçluğu hizmetinin yapılandırılması için takım yöneticisi ve üyeleri ile ön görüşme yapılarak ihtiyaç analizi yapılmaktadır.

Takım koçluğu hangi faydaları sağlıyor?

Takım koçluğu hizmetinin en büyük faydalarından biri de; kendilerine değer verildiğini ve gelişimlerinin desteklendiğini gören çalışanların kuruma bağlılığın artması olarak görülmektedir.

Takım koçluğu ne kadar sürüyor?

Takım Koçluğu hizmeti, ilk üç ay iki haftada bir gün bir seans (2 saatlik) planlanan görüşmelerle yürütülür. Devamında ise, ayda bir defa düzenlenecek 4 görüşme ile sürdürülür ve toplamda 10 seans / 7 ayda tamamlanır. Danışan talep ederse ilk üç ay sonrasında ayda bir defa yapılacak görüşmeler online koçluk üzerinden yürütülebilir.

Koçluk hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için yetkililerimizden ücretsiz “Kimya Görüşmesi” talep edebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Call Now ButtonBize Ulaşın