İlişki Koçluğu


İlişki koçluğu ile kendinizi daha net ifade edebilir, özel yaşamınızdaki dengeleri daha rahat kurabilir, isteklerinizi karşınızdaki kişiye daha açık söyleyebilirsiniz. İlişki koçluğu, size gerektiğinde “hayır” diyebilmeyi öğretir. Bu yöntem ile özel ve sosyal yaşamınız ile ilgili sınırınızı çevrenize doğru olarak iletebilir, doğru kişileri seçebilir, çatışmaları yönetebilir, yaşadığınız olumsuzlukların neden sonuç ilişkilerini çok rahat kurabilirsiniz.

İlişki koçluğu hangi faydaları sağlıyor?

İlişkilerinizde yüksek farkındalık yaşayacaksınız. Kendinizi tanıma oranınız yükseldikçe farklı bir bakış açısı kazanacak, ilişkilerinizi çok daha rahat algılar hale geleceksiniz. Yaşadığınız tüm olumsuzluklarla ilgili kabul etme, affetme ve anlama sürecinize şahitlik edeceksiniz. Doğru kişi ya da kişileri seçme oranınız artacak.

İlişki koçluğu ne kadar sürüyor?

İlişki Koçluğu hizmeti, ilk üç ay iki haftada bir gün bir seans (bir saatlik) planlanan görüşmelerle yürütülür. Devamında ise, ayda bir defa düzenlenecek 4 görüşme ile sürdürülür ve toplamda 10 seans / 7 ayda tamamlanır. Danışan talep ederse ilk üç ay sonrasında ayda bir defa yapılacak görüşmeler online koçluk üzerinden yürütülebilir.

Koçluk hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için yetkililerimizden ücretsiz “Kimya Görüşmesi” talep edebilirsiniz.

Hemen Randevu Alın

Call Now ButtonBize Ulaşın